Ödeme ve Teslimat

Ödeme ve Teslimat


1)Ödeme Şekli

Ödemenizi “Banka Havalesi” veya “EFT“(Elektronik Fon Transferi) ile Akbank, Finasbank, Garanti Bankası, Halkbank, T.İş Bankası ve Yapı Kredi bankası hesaplarımızdan (TL) birine yapabilirsiniz

2) Kredi Kartı ile Ödeme
Kredi kartınız ile online olarak tek ödeme ya da geçerli bankaya ait taksit imkânlarımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.

3) Ödemenin İadesi Edilmesi

Siparişlerinizin olası sebeplerle iptal edilmesi durumunda; 3 iş günü içerisinde ürün bedeli hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade edilir. Ödeme iadesinde bir sorun yaşamamak için banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir. 

4) Teslimat Süresi 

Siparişini vermiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye çalışmaktayız. Temin etmesi zaman alan ürünler için kargo teslim süresi 3 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel bir teslimat durumu oluşursa size bilgi verilecektir. 

Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. 

Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacak ve anlaşmalı olan kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 2 (iki) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. Dilerseniz müşteri temsilcimize danışarak da farklı teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz.

5) Ödeme ve Sipariş Takibi 

Sipariş geçme işlemi gerçekleştirilemiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir. 

Belirtilen adreste herhangi bir hata olması durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren kişi ile bağlantı kurulmaktadır.

Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz bulunmaktadır.

Ürününüzü teslim alırken zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız kargo yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo yetkilisine  tutanak tutturunuz ve ürünü teslim almayınız. 

Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir. 

Ürün hasarlı ise: Hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda numaralı fax’a gönderin ve ürünü neden iade etmek istediğinizi de belirterek durumu *|E-MAIL_ADDRESS|* adresine bildiriniz. 

Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde sipariş paketiniz ile ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda gerekenin yapılmasını sağlayacağız.

Teslimatla İlgili Önemli Bilgiler

* Kargonuzu teslim alırken, kargo yetkilisi yanınızdayken paketi kontrol etmenizi öneririz. Eksik/Hasarlı ürün tespit etmeniz durumunda; kargo yetkilisinden tutanak tutmasını talep ediniz ve ürünleri teslim almayınız. Tutanak sonucunda yeni ürün tarafınıza kargolanacaktır.

* Kargoyu teslim aldıktan sonra yapılan eksik/hasar bildirimleri, tutanak olmadığı ya da ilk teslim anında hazırlanmadığı için incelemeye bağlı olarak reddedilebilir.

* Ürünü; faturası, orijinal kutusu, orijinal ambalajı, birlikte gönderilen dökümanları ve tüm aksesuarları ile göndermeniz gerekmektedir. Kullanılmamış ve tekrar satılabilirliği bozulmamış ürünlerin iadesi kabul edilmektedir.

* Orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmaması ya da koli bandı kullanılmamasını rica ederiz. Aksi halde iade işlemi gerçekleştirilemeyecektir.

* Kullanım sırasında vücuda temas eden ürünler (iç çamaşırı, kulaklık, bijuteri, vb.), kozmetik ürünler, elektronik kişisel bakım ürünleri hijyenik sebeplerle iade edilememektedir.

* Kopyalanabilir ürünlerin (VCD, DVD, vb.) ve tek kullanımlık ürünlerin orijinal ambalajının açılması halinde iadeleri gerçekleşmemektedir.

* Kullanıcı hatası ile (düşme, çarpma, vb.) hasar gören ürünler iade alınamamaktadır.

* İade işlemlerinde, faturanın tüm nüshalarının ürünle birlikte gönderilmesi gerekir.